rozmaitości ostrołęckie
Nowa strona Rozmaitości Ostrołęckich

"Rozmaitości Ostrołęckie" są liderem na rynku prasy regionalnej na północno-wschodnim Mazowszu. Jesteśmy największym bezpłatnym periodykiem w tej części regionu i największym tytułem – pod względem nakładu i rozpowszechniania - w Ostrołęce.
Od piętnastu lat ukazujemy się w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. W Ostrowi Mazowieckiej oraz pow iecie ostrowskim jesteśmy od 2004 roku.Do Czytelników trafia cały nakład - 26,5 tysiąca egzemplarzy.
Tylko w Ostrołęce dystrybuujemy 20 tysięcy egzemplarzy. Czyni nas to absolutnym liderem pod względem rozpowszechniania. Nie mamy żadnych zwrotów.
Dzięki wyjątkowej formie dystrybucji, śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy w każdym domu w Ostrołęce. Gazetę dostarczamy Czytelnikom wprost do skrzynek pocztowych – w blokach i na wybranych osiedlach domów jednorodzinnych.

Rozmaitości można wziąć do domu lub poczytać w urzędach, instytucjach, sklepach, największych zakładach pracy oraz punktach handlowo usługowych. Gazetę dostarczamy również pacjentom ostrołęckiego szpitala oraz pensjonariuszom innych placówek.
Czytelnicy co dwa tygodnie otrzymują bezpłatne dwudziestoczterostronicowe, w pełni kolorowe pismo. Warto w tym miejscu dodać, że Rozmaitości Ostrołęckie były pierwszym tytułem, którego wszystkie strony były kolorowe.
W Rozmaitościach piszemy o najważniejszych problemach dotyczących mieszkańców, zamieszczamy felietony i analizy oraz bieżące informacje.
Na stałe gości w nich satyra na lokalne władze. Mamy także stałą rubrykę kulturalną, w której promujemy lokalnych artystów – zespoły, grupy teatralne oraz innych uzdolnionych mieszkańców regionu.
Na łamach Rozmaitości Ostrołęckich ukazują się dodatki tematyczne: sezonowe – np. „Gdzie do szkoły?”, „Wiosna Budowlana” i „Wakacje z Rozmaitościami” oraz stałe – „Gdzie do pracy”.
Reklama w Rozmaitościach Ostrołęckich:

biuro ogłoszeń na rozmaitosci.com
justyna.fiedorczyk@informedia.pl
michal@informedia.pl
tel.: (29) 760 91 92 lub 693 113 065